Petter kommer ikke, men vi er så heldige å få besøk av pappa John Northug!

Vi står foran en ny vintersesong. Aktiviteten i klubben er stor. Det er 4 år siden kunstsnøproduksjon ble etablert i Moss. Mye arbeid er lagt ned og må legges ned hvert år for at alle skiglade i Moss skal få sjansen til å gå på ski. Vi ønsker å gjøre stas på alle våre medlemmer, alle aktive og alle som legger ned en innsats for klubben. Derfor har Moss Skiklubb gleden av å invitere til en kveld med Norges mest kjente skipappa!

Sted: Skihytta
Når: tirsdag 6 nov kl 19.00

Han vil fortelle litt om Northug eventyret. Dele noen tanker om trening. Hvordan ble Petter Northug så god? Hva er viktig når det gjelder trening og kanskje litt om hva man ikke bør gjøre. Og masse mer! Det vil også bli mulig å stille spørsmål.

Denne kvelden blir det fullt på Skihytta. Derfor må man melde seg på. Arrangementet er gratis og vi serverer kaffe og skihytta vafler.

Påmelding via mail til Ann Kristine Bjørk Urstad, annk.urstad@gmail.com

Påmeldingsfrist 31. oktober, førstemann til mølla gjelder, aldersgrense 10 år.

Velkommen!

Styret Moss Skiklubb.

Nb! Begrenset med p-plasser, oppmøte i god tid og parker gjerne ved Noreødegården eller Vanembukken.