Hvordan komme i kontakt med oss?

Her er kontaktinformasjon for Moss Skiklubb. Vi bruker Spond for innmelding og for kommunikasjon mellom trenere, medlemmer og foreldre.

Kontakt oss

Moss skiklubb
Adresse: Postboks 81, 1501 Moss
Bankkonto: 1080 22 71412
Telefon v/leder: 934 81 121
E-post: leder@moss-skiklubb.no
Organisajonsnummer: 983 925 014
Styret

 

Funksjon Navn E-post
Leder Tor Erling Fledsberg leder@moss-skiklubb.no
Nestleder Erik Holme nestleder@moss-skiklubb.no
Leder økonomikomite Harald Fløgstad kasserer@moss-skiklubb.no
Sekretær Tone Hansen medlem@moss-skiklubb.no
Leder Hyttekomite Øystein Olsen skihytta@moss-skiklubb.no
Sportslig leder Stein Olsvik trener@moss-skiklubb.no
Løypeansvarlig Lasse Skudal loyper@moss-skiklubb.no
Varamedlem Dagrun Stræth Fledsberg vara1@moss-skiklubb.no
Varamedlem Sverre Bromander vara2@moss-skiklubb.no
Komite og gruppeledere
Funksjon Navn E-post og telefon
Leder Seniorgruppa Magne Janitz senior@moss-skiklubb.no
920 89 817
Leder juniorgruppa Rebecka Dalbye junior@moss-skiklubb.no
452 47 873
Leder Hyttekomite Øystein Olsen skihytta@moss-skiklubb.no
905 68884
Leder Nærløypekomite Hans Ludvigsen narloype@moss-skiklubb.no
Leder Fjærnløypekomite Roger Magnem flarnloype@moss-skiklubb.no
Leder Løypekjørerkomite Sven Wichstrøm skiloyper@moss-skiklubb.no
Leder Valgkomite Jørgen Bryhn valgkomite@moss-skiklubb.no
Leder Kunstsnøgruppa Stig Gundersen kunstsno@moss-skiklubb.no
Webredaksjonen
Kasserer
Kontakt Harald Fløgstad kasserer@moss-skiklubb.no
Skihytta
Kontaktperson utleie Øystein Olsen skihytta@moss-skiklubb.no
905 68 884
Styret juniorgruppa
Navn Funksjon Telefon E-post
Rebecka Dalbye Leder 45247873 rebecka.dalbye@online.no
Stein Olsvik Hovedtrener 95825665 stein.olsvik@apj.no
Bjørn Martin Haug bjmahaug@online.no
Elsa Dalbye elsa.dalbye@gmail.com
Harald Fløgstad haraldfl@hotmail.com
Trenere
Navn Funksjon Mobil E-post
Stein Olsvik Hovedtrener 95825665 stein.olsvik@apj.no
Henning Dalbye Trener dalbye@online.no
Kristine Moen Trener
Ole Kristian Narmo Trener ole@noack.no
Stian Falkenbo Trener stian.falkenbo@gmail.com
Ann Torild Urstad Trener
Roar Braahten Trener roar.braathen@flexit.no
Hilde Skaatan Trener heskaatan@yahoo.no
Øystein Lunde Trener oyslun@ostfoldfk.no
Elsa Dalbye Trener Elsa.dalbye@gmail.com
Ann Kristine Urstad Trener annk.urstad@gmail.com

KONTAKT OSS

leder@moss-skiklubb.no
Postboks 81, 1501 Moss

SKIHYTTA I MOSS

Finn på google
Skihytteveien 155, 1599 MOSS

LENKER

Bli medlem
Løypeinformasjon