Gjørmeløpet 2016

Gjørmeløpet samlet i år 93 deltakere. Dessverre var det mange som løp feil tidlig i løypa i år og det skapte naturlig nok en del kaos og frustrasjon. Vi er lei oss for at det ble slik og vi tar lærdom av dette og vil merke bedre neste år.

2016-11-06
oysteinolsen

Vi håper likevel å se dere alle på Gjørmeløpet neste år.

Da mange har løpet betydelig lengre enn oppsatt distanse, står ikke tidene i frohold til løypenes lengder. 

 

Resultater (rangert):

 

Kort løype
1 Andreas Sønsteby Soon CK 15:52
2 Nichlas Øveraasen Soon Ski 16:30
3 Jonatan Altenborn VS 16:54
4 Marius Sønsteby Soon CK 17:28
5 Hermod Kielland MSK 17:56
6 Martinus Pedersen MSK 27:28
7 Andrea Narmo Moss sk 31:58
8 Tobias Repstad Andersen MSK 31:58
9 Elisabeth Johansen MSK 32:00
10 Milde Koren Ditt Treningssenter 32:02
11 Emma Hegreberg   34:03
12 Hans Torvald Brandstorp Moss SK 34:15
13 Haakon Lyby   34:29
14 Lasse  Lyby   34:30
15 Oskar Waagan MFK 34:31
16 Marie Waagan MSK 34:31
17 Oda Bromander Falkenbo Moss SK 34:58
18 Karen Amalie Berntsen   35:07
19 Paywand Sher MFK 35:35
20 Edvard Pettersen MSK 35:44
21 Per Kristian Pettersen MSK 35:45
22 Sander Fløgstad MSK 36:09
23 Janne Erøy   36:15
24 Erik Andre Evensen   36:16
25 Brage Sævik   36:44
26 Liv Renate Sævik   36:58
27 Johanne Bjørk Urstad Moss SK 37:12
28 Lars Emil Bjørk Urstad Moss SK 37:13
29 Harald Urstad Moss SK 37:14
30 Ann Kristine Urstad Moss SK 37:14
31 Dagrun Fledsberg Moss SK 37:25
32 Annika Hegreberg   38:31
33 Benedikte Olsen   38:32
34 Kaja Olsen   38:40
35 William Nervold   38:42
36 Harald Både Kambo Street kingz 38:57
37 Kjetil Zazzera   41:55
38 Tobias Zazzera   41:56
39 Anne Lise Grande   41:58
40 Nina Bromander Falkenbo Moss SK 43:22
41 Kristin Wiese Bromander Moss SK 43:23
42 Kaja Fuglum Larkollen IL 45:49
43 Karoline Fløgstad Larkollen IL 45:50
44 Sebastian Zazzera Kambo IL G10 47:46
45 Inger Berit Listad   47:48
         
Lang løype
1 Bjørn Sævik   24:03
2 Asbjørn Strømberg Vestby Sykkelklubb 26:03
3 Erlend Foss Møller   26:17
4 Lasse Skudal Moss SK 27:09
5 Svein Manskow Moss SK 28:44
6 Kristine Pedersen Moss trekk- og brukshundskl. 28:56
7 Gro Ertnes Mossjonistene 29:09
8 Nina Marie Pedersen MSK 29:18
9 Lars Pihl   29:24
10 Thomas Forsberg Soon ski 29:26
11 Børge Erdal Uteseksjonen united 29:37
12 Pål Caspersen   29:55
13 Siv Elisabeth Nygaard   29:57
14 Selma Kristiansen OK Moss 30:06
15 Vegard Kristiansen OK Moss 30:07
16 Henning Pedersen MSK 30:13
17 Thea Kolmannskog   30:23
18 Harald Kolmannskog   30:23
19 Anne Torhild Bjørk Kvarsnes Moss SK 30:33
20 Sverre Stræth MSK 30:49
21 Jan Ivar Gulbrandsen Ryggejoggen 30:59
22 Sondre Fylling MSK 31:06
23 Kristoffer Askautrud Moss CK 31:30
24 Aksel Gundersen MSK 31:47
25 Oliver Gjessing   32:06
26 Joris Sævik   34:03
27 Fredrik Fossum Jensen Tistedalen FL 37:10
28 William Karlsson Soon CK 37:14
29 Roy Harry  Enoksen Ryggejoggen 37:31
30 Vibeke Tegneby Soon CK 38:04
31 Kjetil Tomter   38:54
32 Tom Disenbroen MSK 39:33
33 Birk Eyde Son Triathlon 39:36
34 Benjamin Sævik   43:20
35 Glenn Olufsen Ryggejoggen 45:55
36 Erlend Vegstø Soon CK 46:05
37 Mats Disenbroen MSK 46:14
38 Ole Marius Grønbekk Vollen  46:55
39 Tamar Olsen  Aurskog Finstadbru spkl 47:41
40 Mathias Johannessen MSK 48:11
41 Anne Helen Evenmsen Mossjonistene 48:27
42 Janne Gjessing   49:28
43 Marcus Halvorsen  Kambo Street kingz 51:12
44 Henrik Guterud MSK 51:13
45 Bjørn Hem Moss SK 53:46
46 Aron Svendgård Kambo IL Brutt
47 Jan Fredrik Svendgård Kambo IL Brutt
48 Kenneth Horne Olsen   Brutt

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket